Mieszkaj U Marty - Jaworzno
Chańcza to jezioro i niewielka miejscowość położona w województwie świętokrzyskim. Obok miasteczka, w lesie znajduje się 300 letni szypułkowy dąb Biskup. Chańcza jest też punktem początkowym zielonego szlaku turystycznego prowadzącego do Pielaszowa, a także przez miasteczko przechodzi żółty szlak turystyczny z Szydłowa do Widełek. Sprawdź wolne miejsca. Zarezerwuj pobyt i spędź aktywnie czas na łonie natury. Najlepsza oferta noclegów i rezerwacje online. Domy do wynajęcia, ustronne pokoje.
Mieszkaj U Marty
Koszarowa 6/14 43-602 Jaworzno Polska apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.6/10
Sprawdź dostępność
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.6/10
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Klimatyzacja
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Wspólna kuchnia
Gaśnice
Gry planszowe / puzzle
Sklep na miejscu
Jazda konnapoza obiektem
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Wycieczki rowerowe
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Zwierzęta domowe są akceptowane
Całodobowa recepcja
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Kaplica / świątynia
Kajakarstwopoza obiektem
Plac zabaw dla dzieci
Ogrzewanie
Parking
Dostęp do Internetu
Wi-Fi
Prywatny parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Czujnik dymu
Wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach
Windsurfingpoza obiektem
Miejsce na ognisko
Miejsce na piknik
Piesze wycieczki
Pokoje dla niepalących
Parking na miejscu
Bezpłatne Wi-Fi
Wędkowaniepoza obiektem
Piesze wycieczki
Ogród
Wspólna część rekreacyjna / sala TV
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Jazda na rowerze
Nurkowanie z rurkąpoza obiektem
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Plac zabaw
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Nurkowaniepoza obiektem
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Całkowity zakaz palenia
Wózki dziecięce
Możliwe wystawienie faktury
Zaplecze do sportów wodnych na miejscu
Obiady na wynos
Dostęp za pomocą kluczy
Fryzjer / salon piękności
Pokoje rodzinne
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Obiekt Mieszkaj U Marty, położony w miejscowości Jaworzno, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Uniwersytet Śląski – 27 km, Dworzec kolejowy w Katowicach – 28 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także łazienkę (1) z suszarką do włosów. Obiekt zapewnia pościel i ręczniki za dodatkową opłatą.
Pracownicy całodobowej recepcji mówią w języku niemieckim, angielskim i polskim.
Na miejscu znajduje się plac zabaw, a okolica jest popularna wśród miłośników jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Śląski Uniwersytet Medyczny – 28 km, Spodek – 28 km. Lotnisko Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się 36 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. This air-conditioned apartment features 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a bath. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment features a flat-screen TV, a washing machine, a wardrobe, parquet floors as well as garden views. The unit has 5 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 53 mkw.
