Zobacz atrakcje w okolicy:
Kanał MazurskiApartament nad jeziorem - Rydzówka
Chańcza to jezioro i niewielka miejscowość położona w województwie świętokrzyskim. Obok miasteczka, w lesie znajduje się 300 letni szypułkowy dąb Biskup. Chańcza jest też punktem początkowym zielonego szlaku turystycznego prowadzącego do Pielaszowa, a także przez miasteczko przechodzi żółty szlak turystyczny z Szydłowa do Widełek. Sprawdź wolne miejsca. Zarezerwuj pobyt i spędź aktywnie czas na łonie natury. Najlepsza oferta noclegów i rezerwacje online. Domy do wynajęcia, ustronne pokoje.
Apartament nad jeziorem
Rydzówka 2 Rydzówka apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.4/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
9.4/10
Obiekt Apartament nad jeziorem znajduje się w miejscowości Rydzówka i oferuje prywatną plażę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce – 40 km, Wilczy Szaniec – 32 km, Wioska Indiańska – 35 km. Oferta apartamentu obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano taras, sypialnię (1), salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Twierdza Boyen – 42 km, Zamek w Reszlu – 46 km. Lotnisko Lotnisko Olsztyn-Mazury znajduje się 113 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 1 sypialnią. This apartment features a fireplace. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchen. The apartment also comes with a barbecue. This apartment has a private entrance, a tea and coffee maker, a flat-screen TV and a terrace. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Parking na miejscu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Prywatny parking
Parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Prywatna plaża
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Ogród
Wędkowanie
Wi-Fi
Bezpłatne Wi-Fi
Plaża
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Meble ogrodowe
Pokoje dla niepalących
Miejsce na ognisko
Sprzęt do grillowania
Całkowity zakaz palenia
Bezpłatny parking
Dostęp do Internetu
Taras
Lokalizacja przy samej plaży
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Miejsce na piknik
Zwierzęta domowe są akceptowane
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
